Natuurlijke uitstralingen en wichelroede | Zakelijk
Laat je gegevens achter en wij contacteren je met informatie over de zakelijke mogelijkheden.
2 lessen van 2 uur
Dagelijks worden we blootgesteld aan allerlei uitstralingen, zonder het te beseffen.
De uitstraling van een persoon, wel of niet sympathiek valt ons wel op.
Maar de uitstralingen van een boom, bloem, plant of bodem, vrijwel niet.
Ondanks dat veel mensen wandelen door een bos heerlijk vinden.
De oude culturen wisten gevoelsmatig, waar je goede plekken kon vinden en vertaalde deze natuurlijke uitstralingen naar je "prettig- of niet prettig voelen.
Met behulp van oefeningen is het vrijwel voor iedereen mogelijk zelf de uitstraling van planten, bomen en bodem waar te nemen.
Buiten de boom en bodemuitstraling leer je ook de solar- en lunarbomen herkennen en de hoe je de positieve plekken moet uitmeten.
Verder gaan we voedsel doormeten met de wichelroeden en we gaan naar wateraders zoeken, zodat je ook thuis kunt meten met de wichelroeden
Doel van deze workshop is een indruk te krijgen van de kwaliteit van verschillende uitstralingen en het herkennen van de kracht van de elementen van de natuur en het voedsel.
We gaan daarom werken met de Bovisschaal.
Nadat je de basis van het gebruik, van de wichelroede hebt geleerd en je enige theoretische kennis hebt opgedaan, gaan we tijdens de workshop, het geleerde zowel binnen als buiten in de praktijk brengen.
2 avonden en een zaterdagmorgen, totaal 3 lessen.