Foodfotografie | Zakelijk
Laat je gegevens achter en wij contacteren je met informatie over de zakelijke mogelijkheden.
1 workshop van 2 uur
Vind je het leuk om foto’s te maken van gerechten of baksels die je maakt? Of van wat je in een restaurant voorgeschoteld krijgt? In deze workshop gaan we aan de slag met het maken van mooie foodfoto’s!
Wat is een goede belichting? Welke invloed heeft compositie en kleur? Hoe bewerk je je foto’s eenvoudig na om ze er nog smakelijker uit te laten zien?
We gaan in deze workshop praktisch aan de slag. Wil je iets lekkers meenemen om te fotograferen, of heb je leuke accessoires zoals bestek en servetten? Je kunt het meteen gebruiken bij het maken van de foto’s.
Je kunt deze workshop volgen als je met een smartphone fotografeert. Heb je een camera waarbij je diafragma, sluitertijd en iso kan instellen dan heb je wel meer mogelijkheden dus breng die zeker (met opgeladen accu en lege geheugenkaart) mee!
Molenstraat 6, 4811GS Breda
Open ma, di en do van 10.00 – 16.00 uur.
m.u.v. schoolvakanties.
breda@volksuniversiteit.nl
076 521 72 33
Volg ons op social media
Natuurlijk kijk je niet dagelijks op onze website.
Dat snappen we! We brengen graag onze nieuwste
workshops, cursussen, lezingen en acties naar jou.
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!