De cursus Chinees II vervolg zit inmiddels vol!
Wil je toch deelnemen of andere opties bespreken? Geef ons dan je gegevens door voor de wachtlijst.
€ 284,00
In deze cursus gaan we verder met het boek Chinees? 'n makkie 1. Natuurlijk is er ook volop aandacht voor de rijke Chinese cultuur. Tijdens de cursus leer je karakters te spreken, te schrijven en te herkennen. Aan het einde van de cursus zal je merken dat de Chinese taal minder moeilijk is dan je gedacht had.
Chinees II bestaat uit twee modules van elk 12 lessen. Dit is de tweede module.
Heb je elders al enige kennis van het Chinees opgedaan? Als je wil aansluiten op dit niveau adviseren wij om eerst een intake te doen.
Je kunt gratis parkeren op het parkeerterrein van Avans Hogeschool. De entree is aan de Molengracht (stel je navigatiesysteem in op deze straat). Vanaf de Claudius Prinsenlaan is het de tweede parkeerplaats aan de rechterkant, exact tegenover de ingang van de parkeergarage van het Amphia ziekenhuis.
Houd bij de splitsing naar het parkeerterrein rechts aan en meld je via de bel bij de slagboom. Het noemen van 'Volksuniversiteit' is voldoende om de slagboom te laten openen.
Chinees ? 'n Makkie! deel 1 (niet bij de cursusprijs inbegrepen)
9789046906439
https://shop.coutinho.nl/store_nl/chinees-n-makkie-deel-1-2560.html
Uitgeverij Coutinho, Intertaal en verkrijgbaar bij Bol.com
Prijs: € 44,95
Avans Hogeschool
Hogeschoollaan 1
4818 CR, Breda
F. (Feifei) Smit-Wu