Japans I vervolg

Cursus

Japans I vervolg

In deze beginnerscursus maak je op toegankelijke wijze kennis met de basis van de Japanse taal.

Japans I bestaat uit twee modules van elk 12 lessen. Dit is de tweede module. Aansluiten zonder de eerste module te hebben gevolgd kan alleen na een intake.

Naast de twee ‘alfabetten’ (hiragana en katakana) breiden we dit uit met een klein aantal Sino-Japanse karakters (kanji). De nadruk bij het lezen en spreken ligt op het gebruik van ‘neutraal beleefde’ werkwoordsvormen. Ook wordt in elke les aandacht besteed aan onderwerpen m.b.t. de Japanse cultuur.

Gezien de grote verschillen met Europese talen wordt van de cursisten verwacht dat zij – naast het regelmatig volgen van de lessen – voldoende tijd besteden aan zelfstudie (in de vorm van huiswerk).

In deze tweede module behandelen we de hoofdstukken 3-5.
Kanji (ca. 14 per hoofdstuk)
Grammatica (tegenwoordige en verleden tijd van werkwoorden, Joshi-particles, bijvoeglijke naamwoorden).

Je bereikt ongeveer de helft van het niveau van A1 na beide modules van Japans I.

Het voltooien van alle 12 hoofdstukken van het tekstboek "Genki 1" komt ongeveer overeen met het N5-niveau van het JLPT (Japanese Language Proficiency Test). Het N5-niveau wordt beschouwd tussen A1 en A2 op het ERK.


Japans I vervolg

Cursus

€ 254,00

Kies startdatum
Open
Open

Inschrijving geopend

Inschrijven voor deze cursus is nu mogelijk en er is nog voldoende ruimte voor nieuwe deelnemers. Je ontvangt een bericht zodra er voldoende aanmeldingen zijn om de cursus door te laten gaan.

12 bijeenkomsten van 1 uur en 30 minuten, 1 dag per week:

  • woensdag 27 januari van 20:30 tot 22:00
  • woensdag 3 februari van 20:30 tot 22:00
  • woensdag 17 februari van 20:30 tot 22:00
  • woensdag 24 februari van 20:30 tot 22:00
  • woensdag 3 maart van 20:30 tot 22:00
  • woensdag 10 maart van 20:30 tot 22:00
  • woensdag 17 maart van 20:30 tot 22:00
  • woensdag 24 maart van 20:30 tot 22:00
  • woensdag 31 maart van 20:30 tot 22:00
  • woensdag 7 april van 20:30 tot 22:00
  • woensdag 14 april van 20:30 tot 22:00
  • woensdag 21 april van 20:30 tot 22:00

Je kunt gratis parkeren op het parkeerterrein van Avans Hogeschool. De entree is aan de Molengracht (stel je navigatiesysteem in op deze straat). Vanaf de Claudius Prinsenlaan is het de tweede parkeerplaats aan de rechterkant, exact tegenover de ingang van de parkeergarage van het Amphia ziekenhuis.

Houd bij de splitsing naar het parkeerterrein rechts aan en meld je via de bel bij de slagboom. Het noemen van 'Volksuniversiteit' is voldoende om de slagboom te laten openen.

Genki 1 tekstboek third edition (niet bij de cursusprijs inbegrepen)
ISBN 978-4789017305

Genki I werkboek third edition (niet bij de cursusprijs inbegrepen)
ISBN 978-4789017312

Er bestaat geen Nederlandse versie van het tekst- en werkboek, daarom zijn beide in het Engels. 
In de les wordt in het Nederlands als voertaal gesproken.

Je kunt boeken zelf tweedehands bestellen of tijdens de eerste lessen via de docent, dat is meestal goedkoper. De eerste lessen zijn de lesboeken nog niet nodig.

Tekstboek en werkboek zijn ook samen te bestellen bij Amazon.

Bestel boeken pas nadat u bericht heeft ontvangen dat de cursus doorgaat.

Avans Hogeschool
Hogeschoollaan 1 LET OP: navigatie instellen op Molengracht!
4818 CR, Breda

thumb

M. (Mitsuru) Morino
"Elke les geef ik aandacht met de nieuwtjes van Japanse maatschappij of cultuur"

BEKIJK MIJN PAGINA >